Siatki sportowe

siatki sportowe
siatka na bramkę do piłki nożnej

Jako producent siatek sportowych proponujemy Państwu szeroki wybór siatek przeznaczonych dla różnych dyscyplin sportu, począwszy od sportów drużynowych, jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna lub hokej, po sporty indywidualne, jak tenis czy badminton. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki sportowe przystosowane do amatorskiego uprawiania sportów oraz profesjonalne siatki, gotowe sprostać najcięższym wyzwaniom na stadionach i boiskach sportowych.

Siatki do bramek piłkarskich

siatka na bramkę

Piłka nożna jest jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportu na świecie. Również w naszym kraju sport ten cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, o czym świadczą nie tylko tłumy kibiców na stadionach i miliony widzów przed telewizorami, ale także stale rozwijająca się infrastruktura. Nowe lub zmodernizowane stadiony i boiska piłkarskie wymagają nowoczesnego osprzętu, którego ważną częścią są siatki na bramki.

Jako polski producent siatek sportowych pragniemy zaproponować Państwu wysokiej jakości siatki do bramek piłkarskich, wykonane ze sznurka polipropylenowego metodą bezwęzłową, dzięki czemu są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykorzystywany do produkcji siatek polipropylen nie zatrzymuje wody, nie jest podatny na szkodliwe działanie promieni UV i innych czynników atmosferycznych, zapewniając bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie przez wiele lat.

Aby siatka sportowa prawidłowo spełniała swoją funkcję musi zostać w odpowiedni sposób wykończona. Wszystkie siatki na bramki naszej produkcji są obszywane, a ich krawędzie wzmacniane są linką o grubości 5 mm, co skutecznie zapobiega rozrywaniu czy rozplataniu, ułatwiając jednocześnie montaż siatki na bramce.

Jakie siatki na boisko piłkarskie polecamy?

Najważniejsze cechy naszych siatek sportowych:

  • Trwały sznur polipropylenowy gwarantuje wysoką odporność siatki sportowej na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.
  • Produkcja siatki metodą bezwęzłową wyklucza ryzyko przesuwania się węzłów.
  • Polipropylenowy sznurek o wielkości oczka dobranej zgodnie z przeznaczeniem boiska doskonale absorbuje energię kinetyczną piłki.
  • Obszywana krawędź wzmocniona linką o grubości 5 mm ułatwia montaż i demontaż siatki oraz zapobiega jej rozrywaniu.

Realizacje

Dostępne elementy

siatka na piłkołap

Siatki na piłkochwyty
rozmiary oczek: 2,5×2,5 cm, 4×4 cm, 4,5×4,5 cm, 8×8 cm, 10×10 cm.
grubości sznurka: 2,5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm.

slupy do piłkochwytów

Słupy
wysokość: 4, 5, 6, 7, 8 m
przekrój okrągły: ∅60 mm, ∅76 mm
przekrój kwadratowy: 80×80 mm
materiał: stal cynkowana malowana proszkowo lub aluminium

akcesoria

Akcesoria montażowe
linki stalowe ocynkowane i w otulinie PCV: ∅3 mm, ∅4 mm, ∅5 mm
Śruby oczkowe hak-oko, zaciski do linek stalowych, karabińczyki

ZAPYTAJ O WYCENĘ ►