Siatki Kramer-fast-contact 604 127 881
Atesty

Atesty

BEZPIECZNE SIATKI OD PRODUCENTA

 

Od samego początku działalności firmy Siatki-Kramer.pl dbamy o to, aby jakość oferowanych produktów była jak najwyższa. Wynika to nie tylko z równie wysokich standardów, jakie utrzymujemy jako wiodący dostawca i producent siatek, ale także z faktu, że najważniejsze pozostaje dla nas zawsze bezpieczeństwo Klientów.

 

Z tego względu oferujemy wyłącznie produkty, które cechują się najlepszymi parametrami i posiadają największą trwałość. Dzięki temu umożliwiają one niezawodne oraz komfortowe użytkowanie przez wiele lat.

 

 

NAJLEPSZE SIATKI I EUROPEJSKIE NORMY BEZPIECZEŃSTWA

 

Nasze siatki bezpieczeństwa, siatki sportowe i wiele innych spełniają wysokie wymogi międzynarodowych regulacji, w tym europejskich norm PN-EN 1263-1, PN-EN 13374, PN-EN, PN-EN 748, PN-EN 749, PN-EN 750, PN-EN 1270, PN-EN 1271, PN-EN 1510.

 

Powstają one z wykorzystaniem trwałych i bezpiecznych materiałów, przetestowanych pod kątem wytrzymałości i odporności na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne (zarówno atmosferyczne, jak i mechaniczne czy chemiczne). To daje nam oraz naszym Klientom pewność, że dostarczone wprost od producenta siatki sprawdzają się jako solidne zabezpieczenie do całorocznego – i wieloletniego – zastosowania.

 

 

 

CERTYFIKATY NIEZALEŻNYCH INSTYTUCJI – BEZPIECZNE SIATKI ZE SKLEPU SIATKI-KRAMER.PL

 

Poświadczeniem jakości i bezpieczeństwa siatek z naszej oferty są poszczególne certyfikaty przyznawane przez niezależne instytucje, skrupulatnie badające kluczowe parametry produktów (takich jak gatunkowość, trwałość, brak substancji szkodliwych itd.) oraz standardy działalności.

 

Wśród nich znajdują się m.in.:

  • certyfikat Geprüfte Sicherheit
  • certyfikat Euro Test® Certificate
  • certyfikat Intertek
  • certyfikat Aitex®
  • certyfikat AENOR

 

Zachęcamy do wyboru naszych produktów oraz kontaktu ze specjalistami sklepu Siatki-Kramer.pl. Pomożemy dobrać optymalne parametry i odpowiemy na wszystkie pytania o nasze siatki – zadzwoń: 604 127 881.