Siatki Kramer-fast-contact 604 127 881
O nas

O nas

Polski producent siatek – jakość i zaufanie

Jesteśmy firmą rodzinną. Założycielem i pomysłodawcą naszej firmy jest jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie siatek w Polsce. Jego wykształcenie inżynierskie oraz zamiłowanie do tej tematyki pozwoliło na duży rozwój na terenie całego kraju oraz rozszerzenie działalności na rynki wielu krajów zagranicznych.

Nasz zespół kieruje się mottem, że wyłącznie działalność gospodarcza mająca na celu pożytek społeczny w zgodzie ze środowiskiem jest kompletnym rozwiązaniem i celem funkcjonowania, dlatego silnie wspieramy m. in. : sport, aktywność fizyczną (piłkochwyty, siatki sportowe), bezpieczeństwo w budownictwie (siatki bezpieczeństwa produkowane zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa Unii Europejskiej), czy bezpieczny transport (siatki zabezpieczające ładunki).

Piłkochwyty i siatki sportowe, które z dumą produkujemy są bardzo trwałe, estetyczne nawet po wielu latach użytkowania oraz odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Są bezpieczne, co zostało poparte certyfikatem PZH, a także po wielu latach eksploatacji w stu procentach nadają się do recyklingu.

Dzięki zaangażowaniu Klienci naszej firmy otrzymują produkty o potwierdzonej jakości, zgodne z wytycznymi w zamówieniu, skrojone czy raczej – idealnie przycięte na miarę.

Bezwęzłowe siatki polipropylenowe – producent

Wytrzymałość oraz bezpieczeństwo naszych siatek na piłkochwyty, bramki i innych wynika ze specjalnego procesu produkcyjnego:

  • Używamy techniki bezwęzłowej dwuigłowej,
  • W procesie wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny produkcji niemieckiej oraz japońskiej,
  • Stosujemy wysokiej jakości surowiec, z którego powstają wyjątkowo trwałe siatki – przędzę polipropylenową o dużej wytrzymałościpolypropylene high tenacity PPHT, która ma podwójny poziom stabilizacji na UV (300 KiloLanglys).

Dzięki temu nasze mocne siatki polipropylenowe cechują się bardzo wysoką wytrzymałością i odpornością na czynniki atmosferyczne.

Siatki od producenta – fachowe doradztwo

Klienci korzystający z oferty firmy Siatki Kramer już na pierwszym etapie kontaktu doceniają rzetelne i fachowe doradztwo na bazie 20-letniego doświadczenia.

Pomoc wykwalifikowanych specjalistów z branży siatek przydaje się zarówno przy wyborze produktów spełniających szczegółowe wymagania, jak i składaniu zamówienia, montażu i na wszystkich etapach obsługi.

Korzyści z wyboru siatek od producenta – Siatki Kramer

Do największych korzyści płynących z wyboru naszych siatek należą:

  • Profesjonalny kontakt i obsługa
  • Trwałość i bezpieczeństwo zagwarantowane przez innowacyjne rozwiązania stosowane w produkcji siatek
  • Wysoka jakość każdego produktu potwierdzona zakładową kontrolą produkcji
  • Sprawny czas realizacji zamówień (od 1 do 5 dni)

Kliknij i poznaj pełną ofertę mocnych siatek na boiska, orliki, do przemysłu, na woliery i wiele innych.